Velkoobchod

Nabízíme Vám výhodné podmínky pro spolupráci v oblasti prodeje autoskel a zprostředkování výměny autoskel ze zákonného pojištění. Nabízíme slevy pro odběratele z celého regionu na veškerý sortiment.

10 000 druhů autoskel okamžitě skladem

Pilkington Guardian AGC

Nabízíme nejen skla na všechny typy osobních vozů, ale i autoskla na dodávky, nákladní vozy, ale i autobusy. Nabízíme autoskla renomovaných výrobců jako jsou AGC, SIGLA, GUARDIAN, SEKURIT, PILKINGTON a další.

Výměna autoskel ze zákonného pojištění zdarma

Jsme smluvní partner pojišťoven

Česká Pojišťovna Kooperativa UNIQUA Triglav Allianz
HP WUSTENROT ČSOB Pojišťovna Direct Pojišťovna AXA GENERALI

Likvidujeme i škody pro Dolno-Rakouskou pojišťovnuČPP.

Solární a bezpečnostní fólie

Madico

Defend Lock

Defend Lock

Pro odběratele

Naší snahou je dodat prvotřídní kvalitu skel, a to v co nejkratším termínu, pokud nejsou na skladě. Samozřejmě skla i rozvážíme. Objednávky se řeší okamžitě, prakticky v den objednání je sklo dodáno. Zboží je dodáno vždy včas a této služby naši odběratelé hojně využívají.

Pro naše odběratele je nastaven velkoobchodní ceník, který je k dispozici po celý rok, jak v tiskové tak v digitální formě, a který Vám ochotně poskytneme v našich prodejnách osobně. Samozřejmě není problém ceník zaslat prostřednictvím e-mailu, faxu či pošty. Během roku dále pořádáme speciální cenové akce, kterými se snažíme stálým zákazníkům odvděčit za jejich trvalou odběratelskou přízeň.

Stačí zaregistrovat Vaši e-mailovou adresu ve spodní části naší prezentace a my Vás o všech akcích budeme pravidelně informovat.

Nové firmy, které by měly zájem od nás odebírat autoskla, rádi uvítáme a po zaregistrování dle živnostenského listu nabídneme velkoobchodní ceny.

SEKURIT

Máte zájem s námi úzce spolupracovat? Napište nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout10x v České republice