Stoneprotect - fólie proti poškození laku

Fólie mají dlouhu trvanlivostodolnost vůči UV záření.

Sháníte-li ochranu proti poškrábání laku vašeho auta, je pro vás nejlepším řešením čirá polepová fólie Stoneprotect. Tento speciální převlek je vhodný pro soukromá a extrémně zatížená firemní auta, závodní, předváděcí a náhradní vozy. Polepové fólie Stoneprotect jsou využívány i leasingovými společnostmi, půjčovnami a taxislužbou. 

Čirá fólie ochrání

  • lakované nárazníky
  • přední masku
  • prahy a další části karoserie

Potahovou fólii Stoneprotect  můžete  využít na všech lakovaných dílech dopravních prostředků nejen u osobní aut, ale i motocyklů, kabin, skříní nákladních vozů, lodí nebo letadel. Perfektní přilnavost a zpracovatelnost umožňuje i potažení detailů, jako jsou zrcátka a jiné doplňky. Hlavní výhodou čirých potahových fólii je ochrana před poškozením původního laku, čímž se zvyšuje zůstatková hodnota vozidla.

Vyberte si z našeho sortimentu polepovou fólii Stoneprotect. Lak vašeho auta bude dokonale ochráněn. Na montáž i na samotnou fólii je poskytována záruka po dobu 3 let.

Napište si o aplikaci fólie Stoneprotect!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout10x v České republice