Opravy autoskel

Ačkoliv si to mnozí z nás neuvědomují, jízda s prasklým čelním sklem může být velmi nebezpečná. Ohrožujete nejen sebe, ale také ostatní účastníky silničního provozu. Pokud máte prasklé čelní sklo, měli byste jej nechat opravit co nejdříve, dokud je poškození malé. V případě odkládání opravy autoskla dojde k znečištění praskliny a i po opravě zůstane prasklina viditelná. Na nic nečekejte, kontaktujte nás a nechte si autosklo opravit.

Opravujeme autoskla

  • osobních vozů
  • nákladních vozidel
  • autobusů

Jak probíhá oprava autoskel

Všechna autoskla opravujeme pomocí moderních postupů. Jde o technologii, která zabraňuje rozšiřování prasklin na vnější straně čelního skla. Nezáleží na tom, jestli se jedná o sklo čiré, tónované nebo vyhřívané. Všechna skla opravíme tak, že nepoznáte, kde prasklinka byla.

Opravitelné poškození či praskliny, se nesmí nacházet v okraji skla či v zorném poli řidiče. V případě, že se poškození nachází v těchto zónách, musí dojít k výměně čelního skla.

Poškozená čelní autoskla

Prasklina auto skla

Prasklina na auto skle

Prasklina čelního auto skla

Prasklina čelního skla na autě

Vyznačení opravitelné části skla

Máte zájem o opravu autoskla? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout10x v České republice