Defend Lock

Mechanická zabezpečení vozidel Defend Lock jsou jednoduše hvězdou mezi bezpečnostními systémy. Pokud chcete mít klidné spaní, pořiďte si jej i vy. Díky moderním a pevným materiálům splňují ty nejvyšší nároky na bezpečnost a splňují veškeré přísné evropské normy.

Chraňte svůj vůz spolehlivými a dostupnými prostředky. Defend Lock je ideální mechanické zabezpečení pro vozy všech velikostí a značek.

Vyberte si svůj Defend Lock

DC 2966 ADC 2966 A

DC 2966 ATělo zámku je pevně spojeno konzolou pomocí specialních materiálů s karoserií vozu. Pohybu řadící páky brání spona ve tvaru "U". Ta je uzamčena v těle vrchního zámku.

Defend Lock

DC 2999 ADC 2999 A

DC 2999 APomocí speciálních materiálů tělo zámku pevně pojí konzoli a karoserii vozu. Pohybu řadící páky brání spona ve tvaru "U", která je uzamknuta v těle bočního zámku.

Defend Lock

DC 2999 A - VNDC 2999 A - VN

DC 2999 A - VNZasouvací uzamykatelná spona blokuje řadící páku v poloze zpětného chodu. Spona prochází skrz zámkový mechanismus. Zařízení se uzamyká pouhým zasunutím spony do těla zámku.

Defend Lock

DC 2911 A - PIN LOCKDC 2911 A - PIN LOCK

DC 2911 A - PIN LOCKTento typ zámku blokující řadící páku kalenou sponou integrovanou v těle zámkového mechanismu. Zařízení se uzamyká posuvně otočným pohybem těla zámku.
 

Defend Lock

DC 2929 A PUSH - LOCKDC 2929 A PUSH - LOCK

DC 2929 A PUSH - LOCKNový typ zámku blokuje řadící páku pomocí kalené spony, která je integrovaná v těle zámkového mechanismu. Bezpečnostní systém se uzamyká posuvně otočným pohybem těla zámku.
 

Defend Lock

DC 2922 A ROTARY - LOCKDC 2922 A ROTARY - LOCK

DC 2929 A PUSH - LOCKZcela nový typ zámku, který konstrukčně vychází ze zámkové vložky pro integrovaný zámek DC 2911 A PIN LOCK. Novinkou je však způsob ovládání a mechanismus přenosu rotačního pohybu od tělesa zámku na posuvný pohyb zamykací spony v místě blokace řadící páky. Mírným zatlačením zámkové vložky dojde k uvolnění aretace polohy odemčeno a pootočením se zamykací člen přestaví do polohy zamčeno. Dalším vylepšením tohoto nového typu zabezpečení vozidla je jeho minimální vysunutí do interiéru vozu.  

Defend Lock

Máte zájem o bezpečnostní systém Defend Lock? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout10x v České republice