Čelní sklo

Čelní sklo je nepostradatelnou součástí každého auta. Jeho poškození je velmi rychlé a může se stát každému z nás, kdekoliv na silnici. Pokud viníka dostihnete a on bude souhlasit, že zapříčinil poškození čelního skla, postarají se pojišťovny o jeho bezplatnou výměnu.

Jak chránit čelní sklo

Odlétavající kamínky či jiné nečistoty od projíždějících aut nelze nijak ovlivnit. Sklo však můžete zpevnit pomocí speciálních atestovaných autofolií. Ty kromě zpevnění zajišťují také snížení přehřívání interiéru a omezují oslnění slunečním zářením.

Pokud je vaše čelní sklo jakkoli poškozeno, vyměňte jej co nejdříve. Do praskliny se můžou dostat nečistoty a sklo zabarvit. Po opravě tak zůstane ve skle stopa. Navíc se tato prasklina může rozšířit a pak budete potřebovat kompletní výměnu autoskla. Najděte si nejbližší pobočku ve vašem okolí a my vám autosklo vyměníme. Kontaktujte nás ještě dnes.

Prasklé čelní sklo

Máte prasklé čelní sklo? Je to pech, ale nezoufejte a využijte naše služby.

Čelní skla ceník

Chcete vědět, kolik vás bude stát výměna či oprava čelního skla?

Potřebujete opravit nebo opravit čelní sklo? Napište nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout10x v České republice