Autopůjčovna Ostrava

Máte nečekaný problém s automobilem a budete ho u nás muset nechat déle? Přesně pro vás jsou určeny služby autopůjčovny v Ostravě. Pokud jste z okolí Ostravy, máte možnost si zapůjčit po dobu opravy vašeho automobilu náhradní vozidlo. Cena zapůjčení začíná již na 350,- Kč. Autopůjčovna Morava disponuje kvalitními osobními vozy Škoda a užitkovými vozy Citroën. Všechny vozy jsou v perfektním technickém stavu.

K zapůjčenému automobilu také poskytujeme kvalitní doplňkovou výbavu, pro váš maximální komfort. Dokonce si můžete připlatit a pronajmout si i navigaci, přívěsný vozík, střešní nosiče, dětskou sedačku nebo autochladničku. Vozy z naší ostravské autopůjčovny dostává zákazník vždy s vyčištěným interiérem. Desinfekce palubní desky, volantu a řadící páky je samozřejmostí.

Pokud se chcete dozvědět bližší informace o cenách pronájmu vozidel, smluvních podmínkách či technických parametrech vozidel, podívejte se na stránky autopůjčovny. S našimi službami budete určitě spokojeni a budete se k nám rádi vracet.

Potřebujete si zapůjčit automobil? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout10x v České republice