Autopůjčovna Kladno

Potřebujete auto zatímco je Vaše vozidlo v autoservisu? Sháníte dodávku na stěhování nebo druhé auto po dobu dovolené? Přesně pro vás jsou určeny služby autopůjčovny v Kladně. Pokud jste z Kladna, jeho okolí či Prahy západ, máte možnost využít služeb naší autopůjčovny a zapůjčit si osobní automobil. Cena zapůjčení začíná již na 550,- Kč za jeden den.

Autopůjčovna Kladno disponuje kvalitními osobními vozy Peugeot, Renault a Škoda, užitkovými vozy Citroën a Mercedes Benz a luxusními vozy BMW, Porsche a Lincoln. Naší činnost jsme rozšířili o pronájem mikrobusů či minibusů značky Mercedes Vito. K zapůjčenému automobilu si také můžete za příplatek zapůjčit kvalitní příslušenství

Vybrat si můžete navigaci, přívěsný vozík, střešní autobox či dětskou sedačku.

Pokud se chcete dozvědět bližší informace o cenách půjčovaných vozidel, podmínkách pronájmu a technických parametrech, podívejte se na stránky autopůjčovny Kladno. S našimi službami budete určitě spokojeni a budete se k nám rádi vracet.

Naše autopůjčovna disponuje i s luxusními vozy (Porsche, BMW........), dále se zaměřuje na pronájem mikrobusů a minibusů včetně desetimetrových VIP limuzín Linkoln vhodných zejména ke svatebním obřadům, letištním transferům, narozeninovým či jiným příležitostem.

Potřebujete si zapůjčit automobil? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout10x v České republice